JTAG Isolator – bezpieczne programowanie dla profesjonalistów

JTA_ISOLATOR

Wymiana firmware w urządzeniach stosowanych w aplikacjach przemysłowych wiąże się z niebezpieczeństwem uszkodzenia programatora i/lub docelowego urządzenia, co może nastąpić w przypadku nieprawidłowego zerowania sieci zasilającej.

jtag_isolator

Zdarzeniom tego typu zapobiega JTAG Isolator, który jest dwukierunkowym separatorem galwanicznym interfejsów JTAG (dla ARM, AVR, MIPS, SPC56 itp oraz FPGA/CPLD), a także ISP (AVR). W odróżnieniu od standardowych rozwiązań tego typu dostępnych na rynku, prezentowany JTAG Isolator może pracować z dużymi częstotliwościami sygnałów zegarowych (TCK w JTAG) – aż do 110 MHz. Urządzenie pracuje poprawnie z napięciami zasilającymi z zakresu 3…5 VDC i jest „przeźroczyste” elektrycznie i logicznie dla programatora i programowanego/konfigurowanego układu.

Pomimo tak dobrych parametrów, JTAG Isolator pobiera zaledwie 50 mA i zapewnia napięcie separacji 750 VAC/1 kVDC. Urządzenie wyposażono ponadto w złącza szpilkowe SIP8 ze stykami w rastrze 2,54 mm, do których można dołączyć dowolne interfejsy JTAG lub inne, wymagające separacji galwanicznej.

 

12 myśli w temacie “JTAG Isolator – bezpieczne programowanie dla profesjonalistów

  1. Pingback: meizitang es peligroso

  2. Pingback: http://www.temantapimesra.com/account/blog/edit/118150/

  3. Pingback: asic running shoe

  4. Pingback: asic 2170 mens

  5. Pingback: asics wrestling shoes

  6. Pingback: asics tiger

  7. Pingback: asics gel cumulus

  8. Pingback: asics gel saga

  9. Pingback: asics gel lyte33 men

  10. Pingback: asics gel kayano 18

Możliwość komentowania jest wyłączona.