[18 maja 2014] Zaproszenie na zawody LegRobot 2014

roboty1

KAMAMI.pl jest wyłącznym sponsorem Pierwszych Ogólnopolskich Zawodów Robotów LEGROBOT 2014, które odbędą się w dniu 18.05.2014, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym „MILENIUM”, przy ul. Piłsudskiego 47 w Legionowie.

Wspólnie z organizatorami – Robertem Szymańskim i Jarosławem Kitą – mamy przyjemność zaprosić wszystkich pasjonatów robotyki na turniej, który jest organizowany przez legionowskie koło robotyki „LegRobot” we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym „MILENIUM”. W programie legionowskich zawodów zaplanowano wyścigi autonomicznych robotów, walki wojowników sumo oraz wiele innych, zaskakujących konkurencji. Wstęp na zawody wolny!

Wszystkim początkującym konstruktorom, którzy nie chcą być jedynie widzami na zawodach, proponujemy udział w dodatkowej konkurencji – zawodach „musetrap Dragster”. Pod tą intrygującą nazwą, kryją się wyścigi pojazdów, których napędem jest pułapka na myszy.

Szczegółowe informacje, regulamin i plany przykładowych konstrukcji są dostępne na oficjalnej stronie zawodów: http://www.legrobot.pl.

Zgłoszenie udziału organizatorzy przyjmują do dnia 10 maja 2014 roku przez wypełnienie formularza, dostępnego na stronie http://www.legrobot.pl.

2 myśli w temacie “[18 maja 2014] Zaproszenie na zawody LegRobot 2014

Możliwość komentowania jest wyłączona.