Analog Discovery 2 – webinarium firmy Digilent

Jako autoryzowany dystrybutor firmy Digilent mamy przyjemność zaprosić do udziału w webinarium Transitioning from the Lab to the Living Room with the Analog Discovery 2 poświęconemu przyrządowi pomiarowemu Analog Discovery 2. Przyrząd ten jest również dostępny w naszej ofercie w wersji dla zastosowań edukacyjnych w specjalnej cenie pod nazwą: Analog Discovery 2 EDU.

Webinarium rozpocznie się 28 maja 2020 o godzinie 18:00 i będzie poprowadzone w języku angielskim. Na zakres materiału prezentowanego podczas trwających 45 minut zajęć można mieć wpływ – wystarczy podczas rejestracji pod adresem: https://mautic.digilentinc.com/analog-discovery-2-remote-webinar zasygnalizować swoje potrzeby.

Przypominamy również, że na portalu Mikrokontroler.pl, są dostępne interesujące artykuły autorstwa Jakuba Wiczyńskiego poświęcone Analog Discovery 2.

Można się z nich dowiedzieć jak przeprowadzić wstępną konfiguracje oraz jak korzystać z funkcjonalności przystawki Analog Discovery 2 takich jak: generator funkcyjny, oscyloskop czy analizator stanów logicznych.