Dyrygowanie serwami modelarskimi – moduły z serii Maestro w ofercie KAMAMI.pl

Niemal każdy robotyk-hobbysta miał do czynienia z problemem sterowania serwami modelarskimi. Jasno sprecyzowany standard obsługi w praktyce często komplikował cały algorytm i stawał się trudny do opanowania – zwłaszcza w układzie, w którym trzeba było synchronizować pracę nie kilku, a kilkunastu lub kilkudziesięciu serw. Problem ten można dziś w bardzo prosty i wygodny sposób rozwiązać – oferta sklepu KAMAMI.pl zawiera pełną ofertę sterowników z serii Maestro USB Servo Controller.

pololu1354Wybór sterownika do konkretnej aplikacji może być podyktowany zarówno ilością obsługiwanych serw (6, 12, 18, 24), jak i możliwymi do wykorzystania dodatkowymi kanałami przetwornika ADC oraz zwykłymi portami I/O. Niemal każdy port posiada alternatywną funkcję, która może zostać użyta niezależnie od pozostałych. Do łatwego zarządzania portami, a także do prostego programowania sterownika, służy specjalna, darmowa aplikacja – Maestro Control Center.

0J2375.798

Moduł pozwala również na bezpośrednie sterowanie w zastosowaniach typu embedded, za pośrednictwem interfejsu UART i zestawu prostych instrukcji.

4 myśli w temacie “Dyrygowanie serwami modelarskimi – moduły z serii Maestro w ofercie KAMAMI.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.