Flashforge – Drukarki 3D na użytek prywatny i komercyjny

Sklep Kamami został oficjalnym dystrybutorem firmy Flashforge, specjalizującej się w projektowaniu i budowaniu drukarek 3D. Dzięki możliwości drukowania dużych obiektów względem kubatury drukarki, kompaktowym wymiarom, łatwej wymianie dysz oraz dokładności druku (do 0,1mm), oferta Flashforge jest przystosowana by sprostać wymaganiom zarówno początkujących jak i zaawansowanych drukarzy 3D.

Wśród modeli oferowanych przez Flashforge jest m. in.:

Finder

Drukarka idealna do małych, precyzyjnych projektów. Ta przeznaczona dla osób, które dopiero co chcą zacząć swoją przygodę z drukiem 3D posiada zarówno łączność przez Wi-Fi jak i rozwinięty panel sterowania, co gwarantuje jej prostą obsługę.

 

Guider II

Przemysłowa drukarka 3D z USB, Wi-Fi oraz obsługą chmury. Jej atuty to m. in. podgrzewany stół, dotykowy wyświetlacz, system kontynuowania wydruku w przypadku braku zasilania oraz szeroka gama obsługiwanych filamentów.

 

Adventurer 3

W pełni zmontowana i gotowa do użycia drukarka 3D, która charakteryzuje się łatwą i intuicyjną obsługą. W tym modelu producent zastosował uproszczony sposób wymiany dyszy, który ogranicza się tylko do 3 prostych kroków, a wbudowana kamera zdecydowanie ułatwi proces kontroli drukowania.

 

Zapraszamy do naszego katalogu na stronie www.kamami.pl, gdzie można zakupić zarówno drukarki, jak i inne przydatne akcesoria do druku jak filamenty czy części wymienne.