Gama obiektywów do kamer RPi HQ – dostępne „z półki”

Nasza oferta została wzbogacona o szeroką gamę obiektywów do kamery Raspberry Pi HQ. Wprowadzenie na rynek kamery wysokiej jakości do Raspberry Pi dało użytkownikom zupełnie nowe możliwości. W odpowiedzi na wydanie kamery firma ArduCAM wprowadziła na rynek szeroką ofertę obiektywów. Pozwala to na dobór odpowiedniego komponentu do projektu:
Jednym z preferowanych przez twórców kamery sposobem montażu obiektywów jest C-mount. Tego typu komponenty można montować na kamerze Raspberry Pi HQ za pomocą adaptera C-CS dołączonego do kamery.Dysponują one ogniskowymi w zakresie od 5 mm do 35 mm, co pozwala na dobranie obiektywu do oczekiwanego pola widzenia kamery oraz odległości od obiektu
Drugim typem obiektywów obsługiwanym przez kamerę Raspberry Pi HQ są obiektywy z mocowaniem CS-mount. Obiektywy tego typu można zamontować bezpośrednio na uchwycie modułu – nie trzeba korzystać z dołączonego adaptera C-CS.Obiektywy oferują ogniskową w zakresie od 6 mm do 25 mm.
W ofercie firmy ArduCAM znajdują się także obiektywy typu M12. Obiektywy tego typu charakteryzują się o wiele mniejszymi rozmiarami niż poprzednie opisywane produkty. W związku z tym mogą być stosowane w projektach gdzie kluczowe są wymiary, a więc tak duże elementy jak obiektywy C- lub CS-mount są nieakceptowalne.
Więcej o oferowanych przez nas obiektywach, a także inne ciekawe informacje znajdziecie na MIKROKONTROLERpl:
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: