KAMAMI.pl sponsorem zawodów Eastrobo 2013

plakat_v3

Eastrobo 2013 jest drugą edycją imprezy – zawodów robotycznych – organizowanej przez koło Mobilne Systemy Inteligentne działające na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. Zawody powstały z myślą wypełnienia luki na robotycznej mapie naszego kraju.  Celem wydarzenia jest popularyzacja robotyki wśród studentów i młodzieży. Zawody odbędą się 23 marca 2013 roku. KAMAMI.pl jest sponsorem nagród w tych zawodach.

Organizatorzy przygotowali bezpośrednią transmisję wideo z zawodów, która będzie dostępna poniżej:

 

Tegoroczna edycja przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich i studentów uczelni wyższych. Drużyny z całej Polski mają okazję zaprojektować, skonstruować i zaprogramować roboty z klocków LEGO do startu w dwóch konkurencjach – Sumo oraz Dekarz. Konkurencja Sumo, podobnie jak ludzka konkurencja sportowa, polega na wypchnięciu zawodnika (robota) przeciwników poza ring. Urządzenia ograniczone są masą i wymiarami. Więcej informacji: http://msi.pb.edu.pl/eastrobo/eastrobo-2013/sumo.

Konkurencja Dekarz jest zadaniem algorytmicznym opracowanym przez członków koła naukowego MSI. Robot musi przejechać planszę symbolizującą dach, z którego, w specjalny sposób, ma „zerwać” papę. Więcej informacji – http://msi.pb.edu.pl/eastrobo/eastrobo-2013/dekarz/opis.

Strona główna zawodów – http://msi.pb.edu.pl/eastrobo

Regulamin zawodów – http://msi.pb.edu.pl/eastrobo/eastrobo-2013/regulamin

Zasady rejestracji – http://msi.pb.edu.pl/eastrobo/eastrobo-2013/rejestracja

 

1 myśl w temacie “KAMAMI.pl sponsorem zawodów Eastrobo 2013

Możliwość komentowania jest wyłączona.