[KOMUNIKAT] dla zainteresowanych zestawem Analog Training Board (ATB)

W pierwszych dniach listopada 2020 wprowadziliśmy do promocyjnej (dzięki wsparciu firm Arrow Electronics i Analog Devices >> info) sprzedaży zestaw Analog Training Board, który jest sprzętową platformą ewaluacyjną dla osób zainteresowanych poznaniem od strony praktycznej:

  • wybranych podstawowych zagadnień z elektroniki analogowej, oraz
  • bezpłatnego symulatora obwodów – LTSpice.

Warsztaty bazujące na Analog Training Board przygotowaliśmy wspólnie z portalem MIKROKONTROLER.pl. Ze względu na pandemię są one dostępne w postaci artykułów oraz filmów opublikowanych na Youtube, całość – oczywiście – dostępna bezpłatnie.

W ramach pierwszej promocji przygotowaliśmy 100 zestawów Analog Training Board w cenach promocyjnych 49,99 PLN brutto. Cieszyły się one ogromnym powodzeniem, wszystkie znalazły nabywców w niecały tydzień, co – nie ukrywamy – było dla sponsorów i dla nas zaskoczeniem.

Nie poddaliśmy się osiągniętemu sukcesowi i mamy dobrą wiadomość: kolejna partia 300 zestawów Analog Training Board jest już produkowana (będą ceny promocyjne, ale nie utrzymamy 49,99PLN brutto – szczegóły wkrótce).

Obecnie pokonujemy długie, „covidowe” lead-time’y dostawców podzespołów, na początku stycznia 2021 będziemy mogli wrócić z zestawem Analog Training Board na rynek.

Zamówienia, które zostały przyjęte przez nas i nie zostały zrealizowane z powodu wyczerpania stanu magazynowego, zostaną zrealizowane na dotychczasowych zasadach.