Moduł Love To Code Chibi Chip oraz akcesoria już w ofercie

Oferta sklepu KAMAMI.PL została powiększona o kolejny moduł edukacyjny do nauki programowania przeznaczony dla najmłodszych – Love To Code Chibi Chip, a także akcesoria do zestawu:

Love To Code Chibi Chip to moduł edukacyjny do nauki programowania przeznaczony dla początkujących w każdym wieku i na każdym poziomie. Programowanie modułu odbywa się przy pomocy edytora MakeCode Microsoft, z wykorzystaniem bloczków. Możliwe jest również programowanie przy pomocy środowiska online podobnego do ArduinoChibitronics’ LTC Editor. Moduł posiada pola, na które wyprowadzone są programowalne wyjścia/wejścia. Można podłączyć się do nich za pomocą przewodów z „krokodylkami”. Na płytce znajduje się również 6 białych diod LED oraz dioda LED RGB.

Chibitronics Circuit Stickers to zestaw czterech elementów sterujących diodami LED do budowania naklejanych obwodów, przeznaczony do użycia z modułem Love To Code Chibi Chip .

Klips mocujący moduł edukacyjny Love To Code Chibi Chip – za pomocą klipsa Chibi dołączanie (i odłączanie) układu do obwodów zbudowanych na papierze jest tak proste, jak użycie spinacza. Klips wykorzystuje napięcie wbudowanej sprężyny do dociskania elektrod Chips na taśmę miedzianą, co pozwala na szybkie i łatwe ponowne użycie chipa w wielu projektach.

Chibi Scope – Wyświetlacz do podglądu danych z Chibi Chip – to akcesorium służące do wyświetlania linii tekstu z Love to Code Chibitronics. Jest to mała płytka wyposażona w ekran OLED, który został zaprojektowany tak, aby pomóc zrozumieć, co dzieje się w mikrokontrolerze Chibi. Zawiera trzy podstawowe funkcje: wyświetlanie tekstu, pomiar napięcia i wyświetlanie prostego przebiegu sygnału w czasie. Chibi Scope łączy się z chipem Chibi za pomocą trzech dołączonych przewodów ze złączami krokodylkowymi: 5 V, GND i TXT.