Nowa – niższa! – cena modułu X3-DIL64 z mikrokontrolerem AVR Xmega

x3-dil64

W ofercie KAMAMI.pl znajduje się zestaw startowy X3-DIL64 z mikrokontrolerem z rodziny AVR Xmega, który jest sprzętową bazą kursu dla początkujących (którego – obecnie – 11 odcinków jest dostępnych pod adresem). Zestaw umożliwia łatwe podłączenie dowolnych układów do niej, wystarczy wetknąć moduł X3-DIL64 w płytkę stykową jak normalny układ scalony.

Dla zainteresowanych kursem i prezentowanym zestawem: od początku lutego X3-DIL64 jest dostępny w niższej niż dotychczas cenie, która wynosi 99 PLN brutto!

Wymiary płytki zestawu odpowiadają wymiarom obudowy DIL64, a kolejność wyprowadzeń jest taka sama jak w obudowie TQFP64.  Procesor ATxmega128A3U można programować na trzy sposoby: Interfejs PDI Bootloader FLIP Interfejs JTAG Opcja programowania przez Bootloader zwalnia użytkownika z potrzeby stosowania zewnętrznego programatora.  Dzięki precyzyjnej podstawce pod rezonator kwarcowy istnieje możliwość zmiany częstotliwości kwarcu wedle własnego uznania, a gniazdo na karty pamięci micro SD pozwala na zastosowanie dużej ilości pamięci w systemie.

Szczegółowe informacje o module X3-DIL64 są dostępne pod adresem.

3 myśli w temacie “Nowa – niższa! – cena modułu X3-DIL64 z mikrokontrolerem AVR Xmega

Możliwość komentowania jest wyłączona.