Nowe kity AVT dostępne „z półki”

Do naszej oferty handlowej włączyliśmy kolejne nowości z oferty Kitów AVT, cztery wybrane przedstawiamy poniżej:

avt3172-c-praktyczny-zasilacz-warsztatowy-zmontowany-zestawAVT3172 – praktyczny zasilacz warsztatowy jest przystawką do posiadanego zasilacza. Może to być zasilacz transformatorowy lub impulsowy. Elementem regulacyjnym jest doskonale znany stabilizator LM317. Atutem oferowanej przystawki jest użycie potencjometru wieloobrotowego, co pozwoli na precyzyjne ustawienie napięcia wyjściowego oraz wbudowany woltomierz z wyświetlaczem LED.

avt3175-c-praktyczny-rozgaleziacz-zasilania-z-szybkozlaczkami-zaciskowymi-zmontowany-zestaw

AVT3175 – rozgałęziacz zasilania jest urządzeniem biernym przeznaczonym do zasilania kilku odbiorników z jednego źródła napięcia o większej mocy. Przedstawiony moduł to przystawka pozwalająca na dołączenie większej liczby odbiorników do zasilacza, który ma tylko jedno złącze do ich podłączenia. Może posłużyć jako rozgałęzianie zasilania do czujników, kamer telewizji przemysłowej czy taśm LED z zasilaczy wtyczkowych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by traktować go jako przyrząd warsztatowy i wykorzystywać do rozgałęziania zasilania z zasilacza laboratoryjnego.

avt5590-c-zdalny-wlacznik-radiowy-zestaw-do-samodzielnego-montazu

AVT5590 – urządzenie to klasyczny zdalny włącznik, działający w popularnym paśmie radiowym 433MHz. Pozwala m.in. sterować pracą jednego urządzenia włączając je lub wyłączając.

avt5575-c-sterownik-androidowy-z-ft311d-zmontowany-sterownik

AVT5575 – sterownik androidowy z FT311D. Telefon z systemem Android może być użyty w roli sterownika z wygodnym graficznym ekranem dotykowym. Wystarczy do niego podłączyć interfejs FT311D i uruchomić w telefonie aplikację sterującą. Dodatkowo, za pomocą drugiego telefonu mogącego odbierać wiadomości SMS, otrzymujemy zdalnie sterowany włącznik z niezależną kontrolą wyjść i wejść.