Nowy programator produkcyjny Segger Flasher Portable PLUS

Segger Flasher Portable PLUS to nowy w naszej ofercie programator mikrokontrolerów z wbudowaną lub zewnętrzną pamięcią Flash. Został zaprojektowany tak, aby służyć w roli przenośnego programatora klasy produkcyjnej do aktualizacji oprogramowania układowego w terenie.

Wstępna konfiguracja/przygotowanie do pracy Segger Flasher Portable PLUS w trybie autonomicznym odbywa się za pomocą oprogramowania J-Flash, która wymaga komputera z systemem Microsoft Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 lub Windows 10.

Segger Flasher Portable PLUS obsługuje do 16 konfiguracji/plików obrazów przechowywanych w urządzeniu, a wybór obrazu odbywa się za pomocą przycisków i wbudowanego wyświetlacza. Urządzenie jest zasilane przez akumulator Li-Ion, dzięki czemu nie wymaga zewnętrznego zasilacza.

Do urządzenia dostępne są adaptery do wszystkich popularnych złączy, które mogą być wykorzystane także do całkowitego odizolowania Flasher Portable PLUS od urządzenia docelowego czy przemapowania pinów.

Segger  Flasher Portable PLUS ma opcję indywidualnej konfiguracji wyglądu. Umożliwia to dostarczenie technikom potężnego narzędzia o indywidualnym firmowym wyglądzie. Opcje indywidualizacji obejmują nanoszenie kolorów, logo czy sloganu firmy za pomocą techniki formowania wtryskowego.

Dodatkowo Segger oferuje możliwość wgrania własnego kontentu graficznego, np. ekranu powitalnego.