[PRZEDSPRZEDAŻ] Nowa książka – programuj STM32 w C# i .NET!

dot-net-stm32-disco-600px

Nakładem Wydawnictwa BTC pojawi się książka poświęcona programowaniu mikrokontrolerów STM32 w języku C# na platformie .NET Micro Framework, które to narzędzia były dotychczas kojarzone wyłącznie z platformami komputerowymi. Tytuł nowej książki brzmi „Podstawy .NET Micro Framework dla mikrokontrolerów STM32 w języku C#„, podobnie jak dotychczasowe opracowania Wydawnictwa BTC, także ta skupia się na podejściu praktycznym. Autor książki przygotował interesujące, efektowne przykłady na zestaw STM32F429I-DISCO, który – jak się okazuje – jest idealną platformą dla tak zaawansowanych narzędzi programistycznych jak .NET i kompilatory C#.

Do 18.10.2015 książka „Podstawy .NET Micro Framework dla mikrokontrolerów STM32 w języku C#” jest dostępna w przedsprzedaży.

Z myślą o uczestnikach warsztatów „STM32F7 hands-on 2015” Wydawnictwo BTC przygotowało promocję – wszyscy biorący udział w warsztatach otrzymają od prowadzących kupony z kodem rabatowym (widok poniżej), który można zrealizować w naszym sklepie internetowym (dotyczy wyłącznie książki „Podstawy .NET Micro Framework dla mikrokontrolerów STM32 w języku C#„).

Kupon_Gdansk_700px