Tani zestaw z LPC1114 w ofercie KAMAMI.pl

W ofercie handlowej KAMAMI.pl znalazły się zestawy uruchomieniowe z mikrokontrolerami LPC1114 (rdzeń Cortex-M0) zintegrowane z programatorem ISP wyposażonym w interfejs USB. W zestawie ZL32ARM zastosowano mikrokontroler LPC1114FBD48/301 z rdzeniem Cortex-M0 (32 kB Flash, 8 kB RAM, obudowa LQFP48), taktowany zewnętrznym rezonatorem kwarcowym 12 MHz, wyposażono go także  w dwie diody LED, 5-pozycjyny josystick, przycisk zerowania, analogowy nastawnik napięcia, złącza interfejsów I2C i SPI (zgodne ze standardem stosowanym w modułach KAmod), całość zasilana z interfejsu USB.
Zintegrowany w ZL32ARM programator jest zgodny z bezpłatnym programem Flashmagic, można za jego pomocą programować wszystkie mikrokontrolery z rodzin LPC11xx, LPC13xx, LPC17xx i LPC2xxx. Żeby ułatwić wykorzystanie programatora w innych aplikacjach przewidziano możliwość odłamania go od płytki bazowej i stosowania jako urządzenie samodzielne.
Zestaw wyposażony w gniazdka umożliwiające wygodne dołączenie go za pomocą przewodów CAB_HU04-30 do modułów rozszerzeń przystosowanych do magistrali I2C (np. KAmodEXP2, KAmodRGB, KAmodRTC, KAmodTEM) lub za pomocą przewodów CAB_HU06-30 do modułów rozszerzeń przystosowanych do magistrali SPI (np. KAmodEXP1). Z pozostałymi modułami zestaw ten można wygodnie połączyć korzystając z kolorowych przewodów łączących złącza szpilkowe CAB_A.