[WARSZTATY] Discover Analog World – kolejne już w styczniu!

daw-1-862x561Zapraszamy do udziału w kolejnych warsztatach z cyklu „Discover Analog World„, które odbędę się w Warszawie 18.01.2016.

Rejestracje odbywają się w portalu Techdays.pl, dostępny jest tam również szczegółowy program warsztatów.

Celem szkolenia jest przybliżenie wybranych zagadnień elektroniki analogowej konstruktorom i programistom zajmującym się na co dzień urządzeniami cyfrowymi. Przedstawione będą najczęściej wykorzystywane bloki analogowe spotykane w wielu urządzeniach elektronicznych, takie jak filtry analogowe, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze instrumentalne itp. W trakcie warsztatów uczestnicy wykonają kilka ćwiczeń przedstawiających metody projektowania i pomiarów w/w bloków.

Ćwiczenia będą prowadzone z użyciem kompaktowego zestawu pomiarowego Analog Discovery 2 oraz zestawu ewaluacyjnego STM32Nucleo:

analog-discovery-2 Każdy uczestnik warsztatów będzie miał do dyspozycji podczas warsztatów nowoczesną przystawkę pomiarową do komputera:  Analog Discovery 2 firmy Digilent.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają na własność zestawy złożone z elementów niezbędnych do odbycia szkolenia – między innymi:

zestaw_daw_2