Kamery termowizyjne HTi w ofercie Kamami

Kamera termowizyjna to specjalna kamera wyposażona w czujniki, które mogą wykrywać energię cieplną i zamieniać ją w światło widzialne. Oznacza to, że zobaczysz różne emisje energii obiektów, gdy skierujesz na nie kamerę. Im więcej energii cieplnej emituje obiekt, tym jaśniejszy jest na zdjęciu. Dzięki tej właściwości, kamery termowizyjne znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba bezinwazyjnie monitorować temperaturę.

Wśród modeli dostępnych w ofercie posiadamy m.in.:

HT-02

Podstawowy model ręcznej kamery termowizyjnej z wyświetlaczem LCD o przekątnej 2,4″. Wykonuje pomiar temperatury w zakresie od -20 do 300°C. Rozdzielczość detektora wynosi tutaj 60×60 [px]

HT-18

Ten model posiada większy ekran – 3,2″ oraz zdecydowanie większą rozdzielczość detektora wynoszącą 240×320 [px]. Kamera ta charakteryzuje się także dokładnością na poziomie ± 2℃.

HT-19

HT-19 to rozwinięcie modelu HT-18, w którym jest ten sam ekran oraz rozdzielczość detektora, ale występuje tu inna FOV/najkrótsza ogniskowa – 26° x 34°/2m.

HT-A1

Przenośna, kieszonkowa kamera termowizyjna w kształcie telefonu z wyświetlaczem LCD o przekątnej 3,2″. Wykonuje pomiar temperatury w zakresie od -20 do 300°C z dokładnościa do 2°C. Rozdzielczość w podczerwieni wynosi tutaj 220 x 160 [px]

 

Zapraszamy na Kamami.pl, gdzie można zakupić zarówno kamery, jak i osprzęt pomocny w ich użytkowaniu.