Andonstar – profesjonalne mikroskopy cyfrowe

W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości cyfrowe mikroskopy firmy Andonstar. Urządzenia znakomicie nadają się do zastosowania w domowych laboratoriach i stanowiskach do lutowania, jak również w profesjonalnych serwisach czy w ośrodkach badawczych.

Wśród oferowanych modeli znajduje się m. in.:

ADSM201

ADSM201 został wyposażony w wyświetlacz LCD 3″  oraz wyjście HDMI, dzięki któremu możemy podłączyć go np. do monitora. Jego jedną z zalet jest solidny sensor obrazu 3 Mpix o współczynniku powiększenia do 300 razy.

Powiększany obiekt oświetlany jest dwoma źródłami światła, możemy obserwować go bezpośrednio na kolorowym ekranie. Mikroskop posiada także złącze na kartę microSD, dzięki której możemy wykonywać zdjęcia powiększanych przedmiotów oraz nagrywać materiały wideo.

 

ADSM301

Cyfrowy mikroskop firmy Andonstar z dużym wyświetlaczem LCD 5″ oraz jak w przypadku ADSM201 z wyjściem HDMI. Mikroskop wyposażony został w sensor obrazu 3 Mpix o współczynniku powiększenia do 260 razy. Charakteryzuje się solidnym wykonaniem oraz prostą, wygodną obsługą. Ramieniem lampy bardzo łatwo manipulować przez to jego obsługa staję się niezwykle przyjemna.

 

A1

Mały mikroskop cyfrowy z interfejsem USB oraz największym współczynnikiem powiększenia wśród oferowanych przez nas Andonstarów. Został on wyposażony w sensor obrazu 2 Mpix o współczynniku powiększenia do 500 razy. Podobnie jak w przypadku pozostałych modeli możemy wykonywać zdjęcia powiększanych przedmiotów oraz nagrywać materiały wideo. Producent zadbał tez o wykonanie, konstrukcja urządzenia oparta została o stabilny, metalowy statyw. Obserwowany obiekt oświetlany jest 8 diodami LED, tak samo jak w modelu ADSM301

 

Warty uwagi jest również model AD407, którego notkę mogliście już widzieć na naszym blogu.Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na stronie www.kamami.pl