[W 5 MIASTACH!] Zapraszamy na warsztaty „Projektuj z mikrokontrolerami KINETIS L”

KAMAMI.pl jest współorganizatorem warsztatów „Projektuj z mikrokontrolerami KINETIS L”, które odbędą się w 5 miastach na terenie kraju, począwszy od 21.10.2013.

warsztaty_projektuj_z_uzyciem_KINETIS_L

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość poznania mikrokontrolerów KINETIS L w praktycznych aplikacjach , a w szczególności:

– zapoznają się z bezpłatnym środowiskiem programistycznym CodeWarrior, – zapoznają się z bezpłatnym system operacyjnym MQX Lite (MQX), – będą samodzielnie programować i debugować przykładowe programy, – będa uruchamiali i analizowali działanie aplikacji opartych na MQX Lite (CodeWarrior + MQX), – będą uruchamiali i analizowali działanie aplikacji z USB na MQX Lite (CodeWarrior + MQX).

Wszystkie sesje warsztatowe będą bazowały na zestawach FREEDOM KL25Z, każdy uczestnik warsztatów będzie wykonywał ćwiczenia na własnym sprzęcie (który jest dostępny w promocyjnej cenie 14,99 PLN brutto!).

Uczestnicy warsztatów otrzymają także kupony na bezpłatnego e-booka „Mikrokontrolery KINETIS L w praktyce”, który ukaże się nakładem Wydawnictwa BTC w listopadzie 2013 roku.

Dodatkową atrakcją są certyfikaty uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez inżynierów z firmy Freescale.

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny są dostępne pod adresem: http://www.kinetis.pl/node/188

Lokalizacje
Poznań         21 października 2013
Wrocław       22 października 2013
Gliwice         23 października 2013
Kraków         24 października 2013
Warszawa    25 października 2013

3 myśli w temacie “[W 5 MIASTACH!] Zapraszamy na warsztaty „Projektuj z mikrokontrolerami KINETIS L”

Możliwość komentowania jest wyłączona.