Wytrzymałe podwozia terenowe w ofercie KAMAMI.pl

 

Sklep KAMAMI.pl jest oficjalnym dystrybutorem firmy Pololu, dzięki czemu nasza oferta stale powiększa się o solidne, markowe produkty – takie, jak np. podwozia z serii Wild Thumper wraz z akcesoriami.

6-WDWild Thumper 6-WD to klasyczny, 6-kołowy „potwór” zdolny poruszać się po najtrudniejszym terenie. Moment obrotowy 6 silników jest przekazywany bezpośrednio do każdego z kół, a sprawny system amortyzacji dba o to, by żadne z nich nie traciło kontaktu z podłożem. Zmiany kierunku jazdy dokonuje się poprzez regulowanie prędkości silników po obu stronach podwozia (podobnie, jak np. w czołgu), co ogranicza ilość podatnych na uszkodzenia ruchomych elementów, usztywnia konstrukcję oraz zapewnia dużą zwrotność – możliwe jest m.in. wykonywanie pełnych obrotów w miejscu.

wt1Podwozie dostępne jest w dwóch wersjach – offroad (mniejsza prędkość maksymalna, większy moment obrotowy) oraz zwykłej terenowej (wysoka prędkość, mniejszy moment obrotowy). Do wyboru jest także kolorystyka: stalowo-srebrna, czarno-czerwona lub czarno-srebrna.

4-WDWild Thumper 4-WD jest młodszym „bratem” 6-WD. Napęd posiada 4 niezależnie napędzane koła, co pozwoliło ograniczyć jego wymiary, masę oraz cenę.

wt2Podobnie jak 6-WD, dostępne są wersje z dwoma rodzajami napędu, w dwóch wariantach kolorystycznych.

Akcesoria do Wild Thumper – sklep KAMAMI.pl oferuje akcesoria przydatne jako elementy zapasowe, ale również umożliwiające zaprojektowanie i wykonanie terenowego podwozia we własnym zakresie – np. koła z adapterami pasującymi do osi silników WT.

wt3

 

 

1 myśl w temacie “Wytrzymałe podwozia terenowe w ofercie KAMAMI.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.